Background image

Merkez Zekeriyaköy

FARKINDA MISINIZ?

 

Zekeriyaköy’ün merkezinde ve ana arter yollarından birinin üzerinde yer alan Merkez Zekeriyaköy; 3. havalimanı, 3. boğaz köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi önemli gelişimlerin tam ortasında.

Merkez Zekeriyaköy, İstanbul’un geleceği parlak, en değerli bölgeleri arasında yer alan Zekeriyaköy’de, en doğru gayrimenkul yatırımlarından biri.

harita_gorunum-Web_tn2

İstanbul’da kaç kişi denize girilebilen bir sahile 5 dakikalık mesafede oturuyor?

İstanbul’un 3 tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen deniz keyfini yaşamak çoğu insan için mümkün değilken, siz Kilyos sahile sadece 5 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Merkez Zekeriyaköy’de yaşarken sabah denize girip, öğlen işinizde olabileceksiniz.

Ormanın merkezinde…

Zekeriyaköy, doğal ortamıyla alışılmışın dışında aktivitelere olanak sağlıyor.

5 dakika mesafedeki Belgrad ve Fatih Ormanlarında sağlıklı yaşam için sabah koşunuzu yapabilir, Atatürk Arboretumu’nda (Canlı Orman Müzesi) yüzlerce çeşit ağacı bir arada görebilir veya bölgedeki piknik ve eğlence alanlarında ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Komşularınızla mutlaka selamınız olacak…

Yatay yaşamın hakim olduğu, az konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy’de, yüksek bloklu ve yüzlerce konutun bulunduğu sitelerdeki gibi “yan komşunuzu tanımama” olasılığınız yok.

İnsan doğasına uygun, modern konsept…

Binaların dış cephesinde kullanılan ahşap görünümlü kompakt laminant paneller, fugalar, söveler, doğal taş döşemeler, bina girişlerindeki mermer sütunlar ve tüm detaylar, titizlikle düşünüldü. Ayrıca site içerisinde elektrikli araç şarj etme üniteleri bulunuyor.

İç mekânlar, evin her metrekaresini maksimum seviyede kullanabileceğiniz şekilde uygun mimari simetrilerle dizayn edildi ve tüm malzemelerde, kalite ve estetik ön planda tutuldu. Boydan boya pencereler ise gün ışığını evinizin her köşesine yansıtıyor.

Asırlık dostlarınız meşeler…

Merkez Zekeriyaköy’deki asırlık meşe ağaçlarını, size
komşuluk etsinler diye korumaya aldık. Burada yaşam
başladıktan sonra, yeni dikilen ağaçların büyümesini yıllarca
beklemeyeceksiniz.

Evden işe gitmek ya da işten eve dönmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı…

Doğanın Zekeriyaköy’e armağanı. Evinizle işiniz arasında deniz ve mis gibi orman havası… Hem 11 dakikada, ormanın içinden geçerek Büyükdere Caddesi’ni hem de Sarıyer sahile inip, boğazın tüm güzelliklerini hissederek sahil yolunu kullanabiliyorsunuz.

 
GERİ
BİLGİLENMEK İSTİYORUM