Background image

Merkez Zekeriyaköy

GENEL BAKIŞ

25.360 m2 alan üzerinde 28 blok, 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy’de 50 çatı dubleksi daire, 50 bahçe dubleksi daire ve 6 tripleks ikiz villa bulunuyor.

Zekeriyaköy’ün “en değerli” arazilerinden birinde konumlandırılan Projenin % 83’ü açık ve yeşil alan.. Ana yol güzergâhında olduğu için ulaşım son derece kolay..

Bahçe ve Teras keyfi

Merkez Zekeriyaköy, “doğa içerisinde doğa” mantığıyla oluşturuldu. Konutların % 52’si bahçe yaşamına sahip. Burası, kendi küçük doğasını kurmak ve bahçeyle uğraşmak isteyenler için en ideal yerlerden biri.

“Ben yeşili ve manzarayı yukarıdan izlemek istiyorum.” diyenlerdenseniz, gün batımına karşı kahvenizi yudumlayabileceğiniz terasınız da sizi bekliyor.

Evinizin Önü Hep Açık

Merkez Zekeriyaköy’ün arazisindeki eğimli yapı ve ekstra özen gösterilen yerleşim düzeni sayesinde hiçbir bina diğerinin önünü kapatmıyor.

Güvendesiniz

Zekeriyaköy, İstanbul’un zemini en sağlam bölgelerinden biri olan Sarıyer’de. Tam merkezindeki jandarma karakoluyla ekstra güvenli.

Merkez Zekeriyaköy’de de güvenliğiniz ön planda. Yüksek duvarlar siteyi komple sarıyor. Konutlar ile güvenlik görevlileri arasında dijital iletişim (intercom) mevcut. Kamera sistemiyle 7/24 izlenen sitede giriş – çıkışlar da kontrol altında.

 
 
GERİ
BİLGİLENMEK İSTİYORUM