Background image

Merkez Zekeriyaköy

Maslak – Bahçeköy Yolundan Geliş

Büyükdere Caddesi’nden Sarıyer yönünde Hacıosman Bayırı’na gelmeden BAHÇEKÖY – KİLYOS – TARABYA sağ ayrımından girilerek Tarabya Kavşağı’ndan sola U dönüşü yapılır ve yaklaşık 200mt sonra BAHÇEKÖY – KİLYOS tabelasından Büyükdere Bahçeköy Yolu (Orman Yolu)’na dönülür. Orman yolu bitiminde, Bahçeköy su Kemerinin önünden BAHÇEKÖY – BELGRAD ORMANI tabelası yönünde ilerleyip, Orman Fakültesi sonrası ZEKERİYAKÖY – KİLYOS tabelasından sağa dönülerek Adnan Menderes Caddesi’nden tekrar Orman Yolu bitene kadar takip edilir. Yolun bitiminde ZEKERİYAKÖY tabelasından sola dönülür ve 1. Cadde takip edilerek Göçmen’s Ranch Binicilik Kulübü’nü geçtikten sonra Sarıyer – Maden tabelasından sağa ve Jandarma’nın önünden tekrar sağa dönüldüğünde 200 mt ileride Projemize ulaşılır.

Hacıosman – Tünel Üzerinden Geliş

Hacı Osman Bayırı Caddesi bitiminde TÜNEL – SARIYER – KİLYOS sağ ayrımından girilir ve Sarıyer-Çayırbaşı tüneli geçilerek SARIYER – KİLYOS – R.FENERİ tabelası takip edilir. Sarıyer Yusuf Ziya Öniş Stadyumu’ndan yaklaşık 200mt sonra R.FENERİ – ZEKERİYAKÖY tabelasından sola U dönüşü yapılarak orta yol ayrımından ZEKERİYAKÖY – BAHÇEKÖY tabelasından girilir ve Kilyos Cd. (Sarıyer – Kilyos yolu) rampa yukarı takip edilir. TEİAŞ Trafo Merkezi sonrası ZEKERİYAKÖY – DEMİRCİKÖY tabelası takip edilip yaklaşık 800mt sonra ZEKERİYAKÖY tabelasından sola U dönüşü yapıldığında Zekeriyaköy Caddesi’ne ve devamında 2. Cadde üzerindeki Projemize ulaşılır.

Kilyos (Kumköy)’den Geliş

Kilyos Merkez’den Kilyos Caddesini takip ederek yaklaşık 3 km sonra Uskumruköy kavşağına gelindiğinde, ZEKERİYAKÖY tabelası yönünde düz ilerlenir. Yaklaşık 1,5 km sonra SARIYER – MADEN tabelasından sola dönülür. Jandarma’nın önünden sağ dönüldüğünde 200 mt ileride Projemize ulaşılır.

Sarıyer Sahil / Sarıyer Merkezden Geliş

Sarıyer İDO iskelesinden Şehit Mithat Yılmaz Caddesi üzerinden MADEN – ZEKERİYAKÖY tabelası düz takip edilerek, orta yol ayrımından ZEKERİYAKÖY – BAHÇEKÖY tabelasından girilir ve Kilyos Caddesi (Sarıyer – Kilyos yolu) rampa yukarı takip edilir. TEİAŞ Trafo Merkezi sonrası ZEKERİYAKÖY – DEMİRCİKÖY tabelası takip edilip yaklaşık 800mt sonra ZEKERİYAKÖY tabelasından sola U dönüşü yapıldığında Zekeriyaköy Caddesi’ne ve devamında 2. Cadde üzerindeki Projemize ulaşılır.

 
GERİ
BİLGİLENMEK İSTİYORUM