Background image

Merkez Zekeriyaköy

NEDEN “MERKEZ”?

İnsanlar yerleşik hayata ilk geçtiklerinde evlerini doğada yeşillikler içinde, az katlı ve suya yakın yerlerde yapmışlar. Çünkü insan doğasına en yakın yaşam konsepti buydu. Şehirleşme ile birlikte az katlı yapılar çok katlı yapılara dönerken yeşilde azaldı, sudan da uzaklaşıldı. Dünya metropollerinden biri olan İstanbul her gün iş hayatında hepimizin enerjisini tüketirken bu şehirde denize yakın, yeşillikler içinde, düzenli ve modern az katlı yapılaşmış ve şehre gerçekten çok yakın bir yer yok mu ?

İstanbul haritasına baktığınızda sizde hak vereceksiniz kiZekeriyaköy dokusuyla günümüz İstanbul’unda “insan tabiatına uygun” en önemli yaşam merkezi.

Az katlı, Yeşil ve İstanbul’un denize girilen ender yerlerinden biri olan Kilyos’a sadece 5km/5 dakika. Zekeriyaköy’de yaşamak İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek bir ödülü. Bölgede yaşayan insanlar en doğal insani ihtiyaçlarının karşılandığı bir merkez olarak çoktan Zekeriyaköy’ü keşfetmişler. İstanbul’un en değerli yaşam merkezi olan Zekeriyaköy’ün merkezinde olmak da bizce ekstra mutluluk. Merkez Zekeriyaköy projesi Zekeriyaköy çarşısına sadece 700 metre yürüme mesafesinde ve tarafsız herkes tarafından Zekeriyaköy’ün en değerli arazilerinden biri kabul edilen bir alanda inşa ediliyor.

Merkez Zekeriyaköy projesini keşfetmeye hazır mısınız ?

 
 
GERİ
BİLGİLENMEK İSTİYORUM